GFK 2011

31 pażdziernika 2011

tutaj podsumowanie festiwalu z ciekawą galerią zdjęć

11 pażdziernika w Sali Kongresowej w Warszawie koncertem Grechuta Symfonicznie zakończył się Grechuta Festival Kraków 2011. Specjalnie napisane na te okazję aranżacje wykonali : H. Banaszak, D. Miśkiewicz, A. Koziarowska, A. Lampert i M. Zakościelny. Akompaniowała Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją P. Sułkowskiego oraz zespół Anawa w swoim ostatnim, oryginalnym składzie, który tworzyliśmy wraz z kolegami. A ponadto wystapił też zespół Plateau z goscinnym udziałem Marka Jackowskiego i Wojtka Waglewskiego.

 

  W IV edycji Konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty nie przyznaliśmy I nagrody. Dwie II otrzymali zespół Aire Andaluz (Grechuta po hiszpańsku w konwencji flamenco !) oraz Ada Bujak w gitarowym towarzystwie K. Cyrana a III M. Kowalczyk. Koncert Laureatów uświetnili zeszłoroczni laureaci – M. Honzatko i T. Steńczyk a także zespół Raz Dwa Trzy.

Podczas II Krakowskiej Gali Kabaretowej publiczniść bawili : A. Andrus i M. Daniec z zespołami oraz kabarety Formacja Chatlet i Hrabi.

Miałem  przyjemność po raz kolejny kierować od strony muzycznej całym Festiwalem.

Facebooktwitterlinkedin
Copyright © 2024 PAWEŁ PIĄTEK | Audioman by Catch Themes